Tervetuloa Capri Collectionille!

Kiva, että kiinnostuit meistä ja tervetuloa tutustumaan Capri Collectionin maailmaan! 

Capri Collection on perustettu perheyrityksenä Ulf ja Anna Högfeldtin toimesta vuonna 1993.. Tänä päivänä meillä on paljon tyytyväisiä asiakkaita sekä työntekijöitä viidessä eri maassa. Mottomme on, että haluamme palvella asiakkaitamme parhaalla mahdollisella tavalla!

Sekä toimistomme että varastomme sijaitsevat Ruotsin tekstiilikaupungissa Boråsissa ja siellä toimii myös suunnittelutiimimme. Päämäärämme on antaa aina pieni extra niin suunnittelussa, laadussa kuin asiakaspalvelussakin, jotta sinä asiakkaana tunnet olosi tyytyväiseksi ja haluat tehdä yhteistyötä kanssamme pitkään.

Onko sinulla putiikki ja haluaisit uuden upean merkin liikkeeseesi? Klikkaa tästä saadaksesi lisätietoa eduistamme.

Haluatko tehdä ostoksia suoraan webshopin kautta? Klikkaa tästä päästäksesi suoraan verkkokauppaamme tai klikkaa tästä saadaksesi lisätietoa, miten tilata verkkokaupan kautta.

Olet aina tervetullut ottamaan yhteyttä ja saamaan henkilökohtaista palvelua. Klikkaa tästä täyttääksesi yhteydenottolomakkeen, niin otamme yhteyttä sinuun mahdollisimman pian.

Ystävällisin terveisin

CC Team

Ulf Högfeldt 
Owner/General Manager
ulf@capricollection.com 

Anna Högfeldt
Owner/General Manager
anna@capricollection.com 
Maria Olsson
CEO
maria@capricollection.com 
Camilla Svensson
Designer 
camilla@capricollection.com  

Rebecca Enhörning
Web and marketing manager
+4633-211571
rebecca@capricollection.com  

Tony Lind
Finance/Inventory Manager
+4633-211570
tony@capricollection.com

Sanna Karlsson
Design and Buying Assistant
+4633-211570
sanna@capricollection.com 
Peter Lindén
Inventory
+4633-211570
lager@capricollection.com 
Alma Kriukaite
Inventory
+4633-211570
lager@capricollection.com
Jennie Hassinen
Sales Manager
+46736-20 13 70
jennie@capricollection.com 
Jessica Borgström
Sales Manager
+46700-00 13 68
jessica@capricollection.com
Lisbet Skovbjerg
Sales Manager Danmark
+45 22 32 15 52
lisbetskovbjerg@gmail.com

Tove Anderdal Aaberg
Sales Manager Norge
+47 455 07 075
tove@capricollection.com  

Merja Pesonen
Sales Manager Finland
+358 400 502 149
merja@capricollection.com