Welcome to Capri Collection!

Så hyggelig at vi klarte å fange din interesse, og at du vil lese litt mer om oss

Capri Collection ble startet som et liten familiebedrift i 1993 av Ulf og Anna Høgfeldt. I dag har vi mange fornøyde kunder, og mange og gode medarbeidere som jobber for Capri Collection i hele 3 land. Vi streber etter å gi alle våre kunder en god og personlig kontakt, og på den måten også gi de den servicen vi mener de fortjener.

Vårt kontor og lager ligger i tekstilbyen Borås i Sverige. Her designer vi også alle plagg, og distribuerer ut klærne fra vårt eget lager.

Vårt mål er alltid å gi det lille ekstra både når det gjelder design, kvalitet og kundeservice. Alt for at du som kunde skal føle deg fornøyd, og ville komme tilbake igjen og igjen.

Vi vil alltid bli flere som jobber med Capri Collection. (Jeg synes dette er en litt rar og uforståelig setning. Skjønner ikke hvorfor de har tatt den med)

Har du butikk og vil ta inn Capri Collection som et nytt og spennende varemerke? Klikk her så får du mer info om hvilke fordeler vi kan tilby når du velger å kjøpe våre artikler for videresalg.

Vil du handle direkte fra vår Web-butikk? Klikk her for å komme til Web-butikken, eller klikk her for å få mer informasjon om hva det vil si å handle i vår Web-butikk.

Du er alltid velkommen til å kontakte oss for personlig service. Klikk her for å skrive det du har på hjertet, så kommer vi tilbake med svar så fort vi kan.

The team at CC

Ulf Högfeldt
Owner/General Manager
ulf@capricollection.com 

Anna Högfeldt
Owner/General Manager
anna@capricollection.com 
Maria Olsson
CEO
maria@capricollection.com 
Camilla Svensson
Designer 
camilla@capricollection.com  

Rebecca Enhörning
Web and marketing manager
+4633-211571
rebecca@capricollection.com  

Tony Lind
Finance/Inventory Manager
+4633-211570
tony@capricollection.com

Sanna Karlsson
Design and Buying Assistant
+4633-211570
sanna@capricollection.com
Peter Lindén
Inventory
+4633-211570
lager@capricollection.com 
Alma Kriukaite
Inventory
+4633-211570
lager@capricollection.com
Jennie Hassinen
Sales Manager
+46736-20 13 70
jennie@capricollection.com 
Jessica Borgström
Sales Manager
+46700-00 13 68
jessica@capricollection.com
Lisbet Skovbjerg
Sales Manager Danmark
+45 22 32 15 52
lisbetskovbjerg@gmail.com

Tove Anderdal Aaberg 
Sales Manager Norge
+47 455 07 075
tove@capricollection.com 

Merja Pesonen
Sales Manager Finland
+358 400 502 149
merja@capricollection.com 

   

Tove Anderdal Aaberg 
Sales Manager Norge
+47 455 07 075
tove@capricollection.com